Департамент
комунальної власності м. Києва
E-mail
Розклад
пн-чт 08:00-17:00, пт 08:00-15:45
обідня перерва 12:00-12:45
Адреса
вул. Хрещатик, 10, м. Київ, 01001
Приймальня/факс
+380 (44) 202-61-51
+380 (44) 202-61-55
УВАГА!! Якщо ви чуєте сигнал про повітряну тривогу (сирену), негайно йдіть в укриття!
ATTENTION!! If you hear air raid sirens, immediately proceed to shelters!"

Повідомити про корупцію

Корупція – використання особою своїх службових повноважень та владних можливостей з метою отримання неправомірної вигоди, а також відповідно пропозиція чи обіцянка надати таку вигоду за неправомірні дії.

Головним законом, що регулює питання протидії корупції, є Закон України «Про запобігання корупції».

Спеціально уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції – це органи прокуратури, Національної поліції, Національне антикорупційне бюро України, Національне агентство з питань запобігання корупції (абзац чотирнадцятий частини першої статті 1 Закону України «Про запобігання корупції»).

Як повідомити про корупцію:

Також Ви завжди можете звернутись у Контактний центр міста Києва за номером 1551, де вам нададуть необхідну консультацію та у разі потреби перенаправлять ваше звернення до відповідного підрозділу КМДА.

Повідомлення викривачів про порушення працівниками Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) вимог Закону України «Про запобігання корупції» приймаються на «Лінію довіри»:

  1. на поштову адресу Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 10 (з позначкою на конверті такого змісту: «Про корупцію»).
  2. за телефоном (044)202 61 91 або електронну пошту [email protected] Уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Малютіної Ірини Євгенівни.

На період карантину запровадженого в Україні, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби СОVID-19, прийом громадян особисто зазначеною особою не ведеться.

Інформація на «Лінію довіри» надається анонімно, не може розглядатись як звернення громадян, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому її надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана інформація використовуватиметься керівництвом Департаменту комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) виключно як додаткове джерело для прийняття рішень щодо необхідності проведення перевірок, а також при плануванні та здійсненні інших заходів спрямованих на запобігання корупції.

Додаткову інформацію у сфері боротьби з корупцією можна отримати також на порталі СтопКорупція https://anticorruption.in.ua/povidomiti-pro-korupciyu/