Офіційний веб-сайт Департаменту
комунальної власності м. Києва
Меню:

Пропозиції та побажання, що до покращення процесу взаємодії департаменту з громадянами.

Ваше ім'я: 
*
Ваша пошта:
*
Ваша пропозиція:
*

 

До уваги потенційних покупців та організаторів аукціонів!

На пленарному засіданні Київської міської ради, яке відбулося 21 грудня 2017 року, прийнято рішення «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 березня 2011 року № 100/5487 «Про Програму приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва», яким встановлено, що продаж об’єктів приватизації, а також відчуження окремих об’єктів комунальної власності здійснюватиметься на аукціонах у електронній формі, у тому числі з використанням електронної торгової системи “ProZorro.Продажі”.
Враховуючи вищенаведене інформуємо, що продаж об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Києва, які підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні здійснюватиметься виключно на аукціонах у електронній формі.
Аукціон в електронній формі проводиться відповідно до Порядку проведення в електронній формі продажу об’єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі за методом зниження ціни, затвердженого наказом ФДМУ від 09.09.2015 № 1325, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 вересня 2015 р. за № 1147/27592. Заяви на участь в аукціоні та фотокопії документів, що є додатками до заяви, подаються в електронному вигляді на сайт відповідного організатора аукціону. Протягом двох календарних днів з дати реєстрації заяви учасники аукціону зобов’язані надіслати на адресу організатора аукціону оригінали заяв на участь в аукціоні у трьох примірниках та належним чином засвідчені копії документів, що є додатками до заяви, а також докази надсилання цих документів. Приймання та реєстрація заяв на участь в аукціоні проводиться відповідно до вимог Порядку подання та розгляду заяви про включення до переліку об’єктів, що підлягають приватизації, та заяви на участь в аукціоні, конкурсі щодо об’єктів державної власності груп А, Д та Ж, затвердженого наказом ФДМУ від 17 квітня 1998 року № 772, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 червня 1998 року за № 400/2840 (зі змінами).
У разі продажу об’єктів з використанням електронної торгової системи “ProZorro.Продажі” їх реалізація здійснюватиметься відповідно до Порядку проведення пілотного проекту з продажу об’єктів малої приватизації із застосуванням електронної торгової системи “ProZorro.Продажі” затвердженого наказом Фонду державного майна України від 19.07.2017 № 1143, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.09.2017 за № 1095/30963.

http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose