Офіційний веб-сайт Департаменту
комунальної власності м. Києва
Меню:

Пропозиції та побажання, що до покращення процесу взаємодії департаменту з громадянами.

Ваше ім'я: 
*
Ваша пошта:
*
Ваша пропозиція:
*

 

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ ЗА 1 ПІВРІЧЧЯ 2019 РОКУ
У ПРОГРАМНОМУ МОДУЛІ «ЛОКАЛ БАЛАНС»

Інформація для бюджетних установ: для заповнення фінансової звітності за 1 півріччя 2019 року, необхідно завантажити структури квартальних форм, станом на 01.07.2019 року за діями, вказаними нижче.

Інформація для госпрозрахункових підприємств: для заповнення фінансової звітності за 1 півріччя 2019 року, можливе використання структур фінансових форм, наданих на 01.04.2019 з подальною зміною періоду ПМ «Локал баланс», або завантажити структури квартальних форм, станом на 01.07.2019 року за діями, вказаними нижче.

 

Інструкція  щодо завантаження квартальних структур форм фінансової звітності станом на 01.07.2019 р.

Важливо! Для корректного збереження архіву, необхідно очистити диск D або флеш від архівів за попередні періоди. При наявності у підприємства  встановленого ПМ «Локал баланс», не здійснювати дій щодо збереження/ видалення на диску С, де знаходяться програмні файли!

Архів «LBalans_Data» (розташований на сторінці сайту) зберегти на диск D або флеш та розархівувати: підвести курсор та по правій клавіші вибрати команду «Извлечь в текущую папку» або Extract Here. Після отримання з архіву папки «LBalans_Data»  здійснити ОДИН з варіантів за необхідністю.

 

Варіант 1. Оновлення структур форм фінансової звітності (можливий при наявності уже встановленого програмного модуля «Локал баланс» за версією 6.3)

Відкрити програму «Локал баланс» (версія 6.3), натиснути на кнопку «Оновлення структур» та вибрати диск, на якому знаходиться отримана з архіву папка «LBalans_Data». Свої дії підтвердити кнопкою ОК.

01071

За даною командою в програмний модуль будуть завантажені форми фінансової звітності станом на 01.07.2019 р. (період зазначено в верхньому лівому кутку програмного вікна).

 

Варіант 2. Встановлення програмного модуля «Локал баланс» за версією 6.3 (у разі його відсутності).

Папку „LBalans_Data” (отриману  з архіву) відкрити та натиснути на  файлі “Setup.bat”  для запуску інсталяції. Вигляд інсталяції:

01072

По закінченню інсталяції на робочому столі комп’ютера з’явиться/оновиться ярлик «Local Balans» для запуску програми. Програма буде мати версію 6.3 та містити структури форм фінансової звітності станом на 01.07.2019 р. Робота з програмою здійснюється за діями, вказаними в інструкції (кнопка «Інструкція»).

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ  

Фінансова звітність бюджетних установ та організацій заповнюється в електронному вигляді в програмному модулі «Локал баланс» за наданими структурами  форм звітності станом на 01.07.2019 року та надається до Департаменту комунальної власності м. Києва в електронному вигляді (на флеш-носії), а також в паперовому вигляді (в оригіналі та швидкозшивачі), підписаної керівником та завіреної мокрою печаткою установи (організації).

Обсяг фінансової звітності надається в електронному вигляді згідно наказів МФУ № 1541 від 28.12.2009 (з урахуванням останніх змін 27.11.2018 № 940), наказу № 307 від 28.02.2017 (з урахуванням останніх змін від 27.11.2018 № 939) та наказом Мінфіну України від 24.01.2012 № 44 (з останніми змінами від 27.03.2019 № 123). 

В паперовому вигляді необхідно надати наступні форми фінансової звітності (в оригіналі) та швидкозшивачі, підписані керівником та завірені мокрою печаткою установи (організації):

– форма № 1-дс «Баланс»;

– форма № 2-дс «Звіт про фінансові результати»;

– форма № 5-дс 1ч. «Інформація про наявність і рух основних засобів» (за  наказом ДКВ №311 від 21.06.2018)

– статистичну звітність “Звіт з праці” за формою № 1-ПВ (термінова – місячна)

Всі інші форми фінансової звітності, які  передбачені для бюджетних установ заповнюються лише в електронному вигляді.

До форм фінансової звітності, які надаються в паперовому вигляді (в оригіналі) необхідно додати:

– супроводжувальний лист за підписом керівника, у якому зазначається перелік форм звітності, що надаються, а також додатки до неї, обсяг (кількість сторінок);

– пояснювальну записку до фінансової звітності за підписом керівника.

Термін подання фінансової звітності бюджетних установ та організацій комунальної власності за 1 півріччя 2019 року до 15 липня 2019 року  (п.6 Постанови КМУ від 28.02.2000 № 419, зі змінами).

Можливе надсилання фінансової звітності на електронну адресу: balans@gukv.gov.ua для попереднього перегляду, але не є фактом подачі фінансової звітності підприємством.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ГОСПРОЗРАХУНКОВИХ ПІДПРИЄМСТВ

Фінансова звітність госпрозрахункових підприємств за 1 півріччя 2019 року заповнюється в структурах квартальних форм (див. вище) в програмному модулі «Локал баланс» та надається до Департаменту комунальної власності м. Києва в електронному вигляді (на флеш-носії), а також в паперовому вигляді (в оригіналі та швидкозшивачі), підписаної керівником та завіреної мокрою печаткою установи (організації).

Можливе надсилання фінансової звітності на електронну адресу: balans@gukv.gov.ua для попереднього перегляду, але не є фактом подачі фінансової звітності підприємством.

До фінансової звітності в обов’язковому порядку додаються форми статистичної звітності:

  • “Звіт з праці” за формою № 1-ПВ (термінова – місячна) ;
  • «Звіт про фінансові результати, дебіторську та кредиторську заборгованість» за формою 1- Б та пояснювальна записка до неї;

Звертаємо увагу, що у формі № 5-ІІ «Інформація про наявність і рух основних засобів, підприємства житлово-комунального господарства (та інші комунальні підприємства, які мають на балансі житловий фонд) з пояснювальною запискою повинні відобразити вартість (первісна та знос) приватизованого житлового фонду у житлових будинках, які перебувають на їх балансах (лист Головного управління комунальної власності м. Києва від 14.17.2011р. № 042/6/1-7379).

Форма «Звіт про виконання річного фінансового плану» надається з пояснювальною запискою з відповідними поясненнями та розшифруваннями згідно з вимогами додатків 3 (пункт 4) та 4 до Положення про порядок складання річного фінансового плану підприємством, організацією, установою, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Києва та господарським товариством, у якому є частка майна комунальної власності територіальної громади міста Києва в розмірі не менше, як 30%, затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 01.11.2001 № 2323 (із змінами та доповненнями).

Термін подання фінансової звітності госпрозрахунковими комунальними підприємствами за 1 півріччя 2019 року – до 25 липня 2019 року (п.5 Постанови КМУ від 28.02.2000 № 419 (зі змінами).

ДО ВІДОМА УСІХ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ  

КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ. 

Підприємства, установи та організації, які перебувають в стані ліквідації або реорганізації, відповідно до рішення власника, зобов’язані надавати до Департаменту комунальної власності м. Києва фінансову звітність за відповідний звітний період до повного завершення заходів з ліквідації або реорганізації.

Після завершення заходів з ліквідації або реорганізації, підприємства зобов’язанні надати відповідний ліквідаційний баланс, затверджений органом, що прийняв рішення про ліквідацію чи реорганізацію. 

Фінансова звітність надається за адресою ДКВ: м. Київ, вул. Хрещатик, 10, кім. 525, 516.

Час та день подання фінансової звітності просимо обов’язково узгоджувати за телефонами: 202-61-80,  202-61-81, 202-61-82,  202-61-57.

При надані фінансової звітності засобами електронної пошти, в листі ОБОВ’ЯЗКОВО! вказувати назву підприємства та код ЄДРПОУ.

Адреса електронної пошти: balans@gukv.gov.ua

http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose