Офіційний веб-сайт Департаменту
комунальної власності м. Києва
Меню:

Пропозиції та побажання, що до покращення процесу взаємодії департаменту з громадянами.

Ваше ім'я: 
*
Ваша пошта:
*
Ваша пропозиція:
*

 

Таблиця 9

з/п

Адреса приміщення, що може бути здана в оренду Загальна площа приміщення на балансі, кв. м Загальна площа приміщень, що перебуває в орендному користуванні (кв. м) Вільні приміщення Місце розташування вільного приміщення (поверх) Технічний стан Наявність комунікацій Можливе використання приміщень Фото Примітка
Розташування вільних площ Номер будинку (літера, корпус) Загальна площа, кв. м Корисна площа, кв. м МЗК, кв. м енерго

забезпечення

водо

забезпечення

тепло

забезпечення

Район Назва вулиці Тип вулиці
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
КП “Бессарабський ринок”
1 Шевченківський Бессарабська площа 2 9708 2840,9 125,5 125,5 0 3 задовільний так ні так офіс    

В стовпчику «Примітка» вказується інформація про стан справ щодо передачі в орендне користування відповідного об’єкта (надійшла заява щодо намірів оренди, надано доручення на проведення незалежної оцінки, прийнято рішення про передачу об’єкта в орендне користування тощо)

З метою розміщення візуальної інформації про тимчасово вільні об’єкти комунальної власності територіальної громади міста Києва, що можуть бути надані в орендне користування структурним підрозділам ВО КМР (КМДА) необхідно забезпечити щоквартальне надання до Департаменту комунальної власності м. Києва по підпорядкованих організаціях-балансоутримувачах  майна разом з зведеними переліками вільних приміщень їх фотографії за визначеними параметрами.

  1. По кожному об’єкту повинно бути надано мінімум 3 фото:
  • зовнішній вигляд об’єкту з прив’язкою до території та фіксацією входу-виходу;
  • загальний вигляд приміщення, що може бути надано в оренду (може бути декілька фото з різних ракурсів);
  • зображення приміщення на план-схемі поверху чи об’єкта.
  1. Всі фотографії по конкретному об’єкту повинні міститися в одному файлі, назва якого співпадає з адресою об’єкта, одного із типів форматів:

Районним в місті Києві державним адміністраціям слід самостійно розміщувати фото разом з переліками вільних приміщень на офіційних веб-сайтах відповідних РДА за встановленими вище параметрами, про що інформувати Департамент комунальної власності м. Києва.

Переліки вільних приміщень разом з відповідними фотографіями надавати на флеш-накопичувачі безпосередньо до Департаменту комунальної власності м. Києва, кімната 406, 401.

Телефон для довідок: 202-60-97, 202-61-79.                

http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose