Офіційний веб-сайт Департаменту
комунальної власності м. Києва
Меню:

Пропозиції та побажання, що до покращення процесу взаємодії департаменту з громадянами.

Ваше ім'я: 
*
Ваша пошта:
*
Ваша пропозиція:
*

 

Звіт про виконання плану заходів щодо запобігання і протидії корупції у Департаменті комунальної власності м. Києва 2017 році.

На виконання Закону України «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 № 265 «Про затвердження Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки», Департаментом комунальної власності м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у сфері протидії корупції протягом 2017 року було вжито системних та послідовних заходів, які мають комплексний характер і спрямовані на забезпечення законності, підвищення ефективності діяльності, посилення протидії корупції, а саме:

1. Керівництвом Департаменту та відповідальними особами за здійснення заходів з питань запобігання корупційним проявам було забезпечено реалізацію комплексу заходів щодо добору, розстановки, підвищення кваліфікації державних службовців з врахуванням вимог законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про очищення влади», дотримання загальних правил поведінки державного службовця, правил етичної поведінки, антикорупційного законодавства та питання недопущення виникнення конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо сумісництва та інших корупційних проявів серед працівників Департаменту.

2. Були проведені роз’яснювальні заходи серед працівників Департаменту та осіб, які претендували на зайняття посад в Департаменті, про спеціальні обмеження, встановлені законами України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», «Про очищення влади» та правилами етичної поведінки.

3. Забезпечено надання інформації щодо своєчасного подання працівниками  Департаменту декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування до відповідного підрозділу виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

4. На офіційних веб-сайтах Департаменту та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) висвітлювалась інформація про діяльність Департаменту з метою забезпечення відкритості та прозорості його діяльності.

5. На офіційному веб-сайті Департаменту було оновлено інформацію з питань запобігання та протидії корупції.

6.Забезпечено участь відповідальних працівників Департаменту у конференціях, семінарах та нарадах з питань запобігання та протидії корупції організованих за ініціативи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

7. На виконання плану заходів щодо запобігання і протидії корупції на 2017 рік затвердженого наказом Департаменту від 28.11.2016 № 547 відповідальними особами виконувались покладені на них завдання щодо запобігання проявам корупції, виконання антикорупційного законодавства.

8. Всі завдання виконуються в повному обсязі, в межах повноважень та у встановлені терміни.

http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica iphone cases cheap jewelry wholesale jewelry sex toys cheap sex toys human hair wigs cheap nfl jerseys cheap jerseys hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com http://www.replicaaa.com replica handbags cheap canada goose