Департамент
комунальної власності м. Києва
E-mail
property@kyivcity.gov.ua
Розклад
пн-чт 08:00-17:00, пт 08:00-15:45
обідня перерва 12:00-12:45
Адреса
вул. Хрещатик, 10, м. Київ, 01001
Приймальня/факс
+380 (44) 202-61-51
+380 (44) 202-61-55

Запит на сайт

Надання публічної інформації Департаментом комунальної власності м. Києва здійснюється згідно з Законом України від 14.05.2013 №224-VII зі змінами та доповненнями «Про доступ до публічної інформації», цей Закон визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес.

Публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Відповідно до статті 19 п. 5 Закону України «Про доступ до публічної інформації»  інформаційний запит має містити:

1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Для оформлення інформаційного запиту до Департаменту комунальної власності м. Києва:

  • письмово: 01001, м.Київ, вул.Хрещатик, 10, Департамент комунальної власності м. Києва тел. (044) 202-61-68,
  • електронною поштою: e-mail: gukv@gukv.gov.ua;
  • особисто: м.Київ, 01001, м.Київ, вул.Хрещатик, 10, к.510.

Аби спростити процедуру оформлення письмових запитів у Департаменті комунальної власності було розроблено форму для запиту.

Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності проводиться відповідно до  Розділу V Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Згідно з Законом «Про доступ до публічної інформації», відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону «Про доступ до публічної інформації», рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.