Офіційний веб-сайт Департаменту
комунальної власності м. Києва
Меню:

Пропозиції та побажання, що до покращення процесу взаємодії департаменту з громадянами.

Ваше ім'я: 
*
Ваша пошта:
*
Ваша пропозиція:
*

 

Додаток 3 Інструкція USER БЗО бюджет РІК

Інструкція для користувачів програми Звітність КМДА

по створенню та відправці звітності

Загальна інформація

Для входу в програму натисніть двічі ярлик запуску програми.

Висвітиться запрошення. В полі Імя натисніть на V та знайдіть свій логін. В полі Пароль введіть свій пароль. Зверніть увагу – Схема повинна бути KMDA_MAIN. Натисніть ОК.

Відкриється вікно програми. Меню знаходиться ліворуч:

Для отримання довідки по роботі програми користуйтесь Довідкою, що розташована в верхній лівій частині вікна програми, або клавішею F1. Якщо Ви знаходитесь в якомусь конкретному модулі, то висвітиться довідка по роботі цього модуля.

 

Для того, щоб дані підприємства в документах заповнювались автоматично, будь-ласка заповніть картку підприємства. Для цього в меню виберіть модуль Установи, відкрийте його, виберіть свою установу та подвійним кліком відкрийте картку установи:

Заповніть якнайповніше закладку Підприємство. Зверніть увагу! Дані про керівника та головного бухгалтера повинні відповідати даним уповноважених осіб, які будуть підписувати звіт. Перейдіть на закладку Адреси:

Якщо запис в цій вкладці вже є, то розкрийте його та відредагуйте. Для м.Києва область та район області не заповнюйте, в місті вибирайте запис з кодом 30304, та в полі Район оберіть свій район:

Заповніть поля, що нижче.

Якщо на закладці Адреси нема запису, за допомогою додайте адресу та заповніть її.

Будь-ласка вказуйте email:

Телефони вносяться в окремому вікні: